Традиційна екскурсія Виноградівською міською радою – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Традиційна екскурсія Виноградівською міською радою

22 травня для школярів міської ЗОШ №4 була проведена вже традиційна екскурсія Виноградівською міською радою.
Учні мали можливість ознайомитися з роботою структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, поставити питання керівникам цих відділів, поспілкуватися з міським головою Степаном Бочкаєм.
У сесійній залі відвідувачі мали чудову нагоду побути в ролі депутатів. Вони жваво обговорювали питання порядку денного тестової сесії та взяли участь у голосуванні.
Проведення таких заходів дає можливість юним мешканцям громади краще зрозуміти процеси прийняття рішень та їх реалізацію в органах місцевого самоврядування.