Фольклорний гурт «Севлюшські гудаки» – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Фольклорний гурт «Севлюшські гудаки»

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Виноградівська мистецька школа ім. Б.Бартока» виступили на ХІІІ обласному фольклорному фестивалі-конкурсі “Веселковий передзвін”.

Цього року участь у ньому взяло понад 60 творчих колективів та солістів з цілого Закарпаття. Оцінювало виступи компетентне журі під головуванням викладача-методиста Ужгородського музичного фахового коледжу ім. Д.Задора, кандидата мистецтвознавства, заслуженої діячки мистецтв України Віри Мадяр-Новак.

Дійство проходило в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в рамках Міжнародного дня музеїв.

Фольклорний гурт «Севлюшські гудаки» (керівник – Дженіта Хайнас) в номінації «Народні ігри, дійства, обряди» став лауреатом І ступеня з програмою «Файний варош Севлюш».