Книга “Це воює вона”   – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Книга “Це воює вона”

Виноградівська центральна публічна бібліотека отримала книгу “Це воює вона”  – відповідно до поданої заявки.

Героїні цієї особливої книжки — надзвичайні сміливиці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України в російсько-українській війні. З цих невигаданих історій ви дізнаєтеся як захисниці роблять усе можливе для перемоги України і прочитаєте як вони ламають стереотипи і торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням.

Художньо-біографічне видання розраховано на читачів від 9 років.

Серед героїнь — Яна Червона, Анастасія Шевченко, Юлія Паєвська, Євгенія Закревська та інші.

У книжці не скрізь вказано посади і звання героїнь. Це зроблено на їхнє прохання. З цієї ж причини окремі звання та посади подано в чоловічому роді.

Безкоштовна передача книги “Це воює вона” стала можливою в рамках програми “Сприяння рівності та протидія дискримінації” Національного Демократичного Інституту (НДІ) Міжнародних Відносин за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна та Видавництво «Видавництво».

За матеріалами КЗ «Виноградівська центральна публічна бібліотека»