Регіональна конференція – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Регіональна конференція

У Львові відбулась регіональна конференція від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Стратегічне планування: від затвердженого документу до успішного впровадження» для керівництва територіальних громад, представників структурних підрозділів – відповідальних за стратегічне планування і розроблення місцевих та регіональних цільових програм з Львівської, Волинської та Закарпатської областей.

100 представників з 40 громад Закарпатської, Львівської та Волинської областей, в т.ч.  перший заступник Виноградівського міського голови  Адальберт Сверенко та начальниця відділу економіки Валентина Окутіна – обговорили напрацьовані стратегії розвитку і дізналися практичні поради щодо їх втілення від експертів, отримали цінні рекомендації для підготовки якісних проєктних заявок, які вони тепер зможуть подавати на міжнародні програми та залучати додаткові кошти.