Традиційно 1 листопада є особливим днем поминання померлих – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Традиційно 1 листопада є особливим днем поминання померлих

Напередодні цієї дати Виноградівська міська рада наголошує, що відповідно до рішення виконавчого комітету від 30 листопада 2021 року №332 «Про заборону реалізації та використання на території Виноградівської міської територіальної громади штучних пластмасових квітів, вінків, корзин» з 01.03.2022 року суб’єктам господарювання сфери торгівлі заборонено реалізацію штучних пластмасових квітів, вінків, корзин у торгівельних закладах та на територіях ринків громади.

Відповідно до цього рішення заборонено також розміщувати та покладати штучні пластмасові квіти, вінки, корзини на об’єктах благоустрою Виноградівської міської територіальної громади (кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках тощо).

Також наголошуємо, що за порушення встановлених норм і правил у сфері благоустрою, винні особи будуть притягатися до адміністративної відповідальності.