Відбулися установчі збори Молодіжної ради при Виноградівській міській раді – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулися установчі збори Молодіжної ради при Виноградівській міській раді

23 серпня у залі засідань відбулися установчі збори Молодіжної ради при Виноградівській міській раді.

З вітальним словом виступили заступник Виноградівського міського голови Віталій Любка, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Виноградівської міської ради Галина Чабрун, голова Молодіжної ради при Закарпатській обласній військовій адміністрації – обласній державній адміністрації Вікторія Кенідра.

До Молодіжної ради при Виноградівській міській раді увійшли 19 активних представників молоді громади віком від 14 до 35 років.

Головою Молодіжної ради став Адальберт Чорба, його заступниками – Олександр Вінце і Роберт Мушка, а секретарем – Тетяна Божов.

Молодіжна рада при Виноградівській міській раді – це консультативно-дорадчий орган, який сприятиме консолідації молодіжного руху на території громади, підвищенню розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.