КЗ “Виноградівська центральна публічна бібліотека” стала переможцем у трьох проєктах від Українського інституту книги

Виноградівська центральна публічна бібліотека успішно пройшла відбір до проєкту «Німецька книжкова полиця в Україні» в межах ініціативи «Обмін між німецькою та українською книжковою та літературною індустрією».

Метою проєкту є забезпечення публічних бібліотек України новими виданнями книг німецьких авторів, перекладеними українською мовою. Вже отримано спеціально відібраний комплект з 14 книжкових видань. Це книги для дорослої аудиторії, що представляють різноманітні жанри сучасної німецької літератури українською мовою.
Виставка «Німецька книжкова полиця» після бібліотечної обробки буде розташована на абонементі бібліотеки, де всі охочі зможуть прийти і насолодитися читанням сучасних німецьких авторів у перекладі на українську мову.
До речі, бібліотека стала переможцем у всіх трьох проєктах від Українського інституту книги “Польська книжкова полиця”, “Валізка з книжками” та “Німецька книжкова полиця”.