Повідомлення про оприлюднення заяви на визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території

На виконання вимог статей 8, 10, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», відповідно до рішення тридцять першої сесії восьмого скликання Виноградівської міської ради від 29.02.2024р. № 1989 «Про розробку проєктів детальних планів територій» просимо Вас надати зауваження та пропозиції щодо

обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території житлової забудови для будівництва садибного житлового будинку в місті Виноградів, вулиця Виноградна, б/н, Берегівського району, Закарпатської області, на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:009:0218 площею 0,12 га, 2121210100:07:009:0217 площею 0,12 га, з можливістю зміни цільового призначення із земель «для індивідуального садівництва» у землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»» та призначення обсягів досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Додатково інформуємо, що вищезгадана заява оприлюднена на офіційному веб-сайті замовника містобудівної документації: https://vinrada.gov.ua/ та внесена до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

ДОКУМЕНТИ