Засідання з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання з питань захисту прав дитини

У Виноградівській  міській раді  сьогодні, 23.08.2024 р.,  відбулось  засідання з питань захисту прав дитини.

З планом-тематикою членів комісії ознайомив заступник міського голови Василь Тесличко.

По питаннях порядку денного присутніх проінформувала начальник служби у справах дітей Єва Беланинець.

У ході засідання членами комісії було заслухано заявників та їх представників, зокрема:

• про визначення місця проживання дитини;
  • про позбавлення батьківських прав;
  • про надання дозволу на вчинення правочинів;
  • про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах (СЖО); дітей, які залишились без батьківського піклування; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування.