Урочиста церемонія підняття Державного прапора України – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Урочиста церемонія підняття Державного прапора України

Цього дня – 23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують Державний прапор – наш національний символ.

Дякуємо нашим Збройним Силам за захист України і можливість  жити, працювати та долучатись до всеукраїнських заходів.

Тож сьогодні у м.Виноградів відбулась урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стяга.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх українців, кого ворог позбавив найдорожчого – життя. Усіх військових та цивільних, дорослих  та дітей.

Почесне право підняти Державний прапор України отримав військовослужбовець 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, солдат Йосип Ловска, який приймав участь у бойових діях на Херсонському напрямку.

На завершення урочистостей були покладені кошики з квітами шани до стели загиблим Героям в російсько-українській війні.