Оголошення про виявлення та взяття на облік  безхазяйного майна – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Оголошення про виявлення та взяття на облік  безхазяйного майна

Відповідно до рішення Виноградівської міської ради від 22.12.2023 р.   № 1967 «Про   затвердження    Порядку    виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна,   визнання   спадщини відумерлою  та   прийняття  такого  майна у комунальну власність Виноградівської міської територіальної громади», повідомляємо, що на території Виноградівської міської територіальної громади Берегівського  району Закарпатської області виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

Назва об’єкта Адреса об’єкта Дата взяття на облік
Нежитлова будівля вулиця Соборності, будинок 334,  село Великі Ком’яти, Берегівський район, Закарпатська область 14 серпня 2024 року
Нежитлова будівля вулиця Соборності, будинок 334А,  село Великі Ком’яти, Берегівський район, Закарпатська область 14 серпня 2024 року
Нежитлова будівля вулиця Франка І., будинок 75А,  село Великі Ком’яти, Берегівський район, Закарпатська область 14 серпня 2024 року

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлювальних документів на майно, просимо звертатися  у відділ державної реєстрації   Виноградівської міської ради за адресою: площа Миру, 3, кабінети  № 113,  114 (перший поверх), місто Виноградів, Берегівський район, Закарпатська  область.

Можливі власники зазначеного майна мають змогу протягом року з дня взяття майна на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами у відділ державної реєстрації   Виноградівської міської ради.