Відбулась 35 позачергова сесія міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Відбулась 35 позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 11 липня 2024 р., під головуванням секретаря міської ради Сніжани Попович, за участі депутатського корпусу, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів, у конструктивному руслі пройшла 35 позачергова сесія міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні присутні 22 депутатів.

Після хвилини мовчання депутати приступили до розгляду питань порядку денного та проголосували за:

• звернення депутатів Виноградівської міської ради щодо завершення ремонту автодороги М-23 «Берегово – Виноградів – Велика Копаня» у межах міста Виноградів;

• виділення  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області коштів як співфінансування для початку проведення робіт по поточному середньому ремонту автомобільної дороги державного значення М-23 «Берегове-Виноградів-Велика Копаня» на ділянці км 35+335-км 35+921;

• дотацію з  обласного бюджету направлено  на видатки по Програмі забезпечення перебування внутрішньо переміщених осіб до закладів всіх форм власності на території Виноградівської міської територіальної громади на 2024 рік (на  оплату енергоносіїв) – це відшкодування за березень  2024 р.