Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади долучитись до гідної зустрічі та віддати пам’ять загиблому Герою! – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Загиблий Герой – солдат Мадяр Михайло Іванович, 1997 р.н., мешканець с.Великі Ком’яти, востаннє відправляється до рідного дому.

Колона автомобілів для супроводу формується у м.Виноградів біля райлікарні сьогодні, 11 липня 2024 р., о 11:00 год.

Маршрут: вул. Лікарняна ➟ Станційна ➟ Миру ➟ пл. Миру ➟ Шевченка ➟ І. Франка ➟ Комунальна ➟ Велика Копаня ➟ с. Широке ➟ с. Сільце ➟ Великі Комʼяти.

Траурна церемонія прощання та чин похорону відбудеться о 13:00 к.ч. в рідному домі за адресою: с. Великі Комʼяти, вул. Партизанська, 95.

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!