Можливе тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (25.06.2024 р.) – ОНОВЛЕНО – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з поривом міського водопроводу по вул.Квіткова сьогодні, 25.06.2024 р., з 10:00 к.ч. можливе тимчасове припиненння водопостачання вулиць Карпатська, Тиха, Квіткова, Народна, О.Теліги, частина вул. Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна) та Рощахівського.

У зв’язку з аварією на міському водопроводі по вул. Молодіжна, сьогодні 25.06.2024 р., з 10:30 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вул.Робоча, Пилипа Орлика (колишня Декабристів), Молодіжна, Возз’єднання, Мальовнича (Нахімова), Дружби, Конституції, Північна, Св.Іштвана, Г.Донського, Кошута, Духновича, Ягідна, Ракоці, Героїв Маріуполя (Герцена), Романа Головка (Огарьова), Харківська (Белгородська), Полкова, Ілляшкова, Виноградна, Шандолівська, Терасна.