Дрони – за рахунок профспілкових внесків колективу Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Дрони – за рахунок профспілкових внесків колективу Виноградівської міської ради

Від початку російсько-української війни профспілкова організація Виноградівської міської ради щомісячно перераховує свої профспілкові  внески Міністерству Оборони України.

Зараз у Виноградівській міській раді  скерували понад 210 тис. грн. профспілкових внесків колективу на придбання 12-ти дронів для ЗСУ.

За таке рішення на своєму позачерговому засіданні одноголосно проголосував керівний склад профспілкової організації.

За сприяння депутата міської ради 3-х скликань Михайла Романа, координатора Руху підтримки Закарпатських військових – Виноградів    12 fpv-дронів сьогодні доставлено на передову – на Донецький напрямок та вручено командиру  батальйону К-2 Кирилу Вересу.

До виготовлення дронів долучився депутат міської ради Вячеслав Кус.

Разом – до Перемоги!

Детальніше за посиланням:     https://www.facebook.com/reel/283842128156095