Вручено державні нагороди (посмертно) – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Вручено державні нагороди (посмертно)

Сьогодні, 6 червня 2024 р.,  у Виноградівській міській раді, відповідно до Указу Президента України, були вручені державні нагороди (посмертно) сім’ям захисників з Виноградівської міської територіальної громади, котрі віддали своє життя у боротьбі проти російських загарбників.

Низький уклін та вічна пам’ять нашим Героям!

ПРИЙМАК Артем Олегович – нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала дружина Наталія.

ГАБОР Сергій Михайлович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала дружина Тетяна.

ЗЕЙКАН Дмитро Олександрович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала мати Марія Дмитрівна.

КЛОДЗІНСЬКИЙ Ігор Ігорович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала дружина Еріка.

ГАВРИЛЬЦЬО Василь Васильович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала дружина Руслана.

КОРИК Олександр Іванович – нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду отримувала мати Любов Іванівна.

Міський голова Степан Бочкай з глибокою шаною подякував кожному присутньому за особисту мужність і героїзм їхніх рідних, які віддали своє життя заради мирного майбутнього своїх близьких та України в цілому. Дуже важко підібрати слова під час вручення нагород, які  присвоєні нашим Героям посмертно. Ніякі слова не зможуть полегшити  вашу біль від втрати чоловіка, сина, батька, брата, внука. Ці нагороди не зможуть повернути вам рідних, але вони будуть нагадувати про їхній подвиг, а пам’ять про Героїв буде жити у серці кожного з нас. Зі свого боку Виноградівська міська рада зробить все, щоб підтримати сім’ї військових та допомогти вам у всіх питаннях.

Затим начальник відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Берегівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки, майор Віктор Михайлишин та начальник відділу морально-психологічного забезпечення Берегівського РТЦК та СП, майор Руслан Савенко вручили  державні нагороди та букети квітів.

Завершився захід спільною хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели загиблим Героям в російсько-українській війні.