Робоча зустріч – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Робоча зустріч

З робочою зустріччю до Виноградова завітав керівник Закарпатського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Володимир Плитюк та зустрівся з керівництвом громади і керівниками структурних підрозділів міської ради.

Міський голова Степан Бочкай підкреслив плідну спільну роботу з Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

В умовах воєнного стану особливо актуальним є питання ресурсного – фінансового забезпечення реалізації проєктів громади. Зважаючи на першочергові потреби держави, спрямовані на процеси відновлення постраждалих від агресії росії регіонів України та обмеженість місцевих бюджетів, особливо актуальними на даному етапі розвитку громади є залучення небюджетних джерел фінансування. Наша громада частково вирішує дану проблему шляхом участі  у різних міжнародних грантових проєктах, зокрема у проєкті USAID «ГОВЕРЛА».

Підтримка, надана Проєктом, є надзвичайно актуальною для Виноградівської громади  та мотивує її до подальшого розвитку.