Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення

З метою проведення процедури містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади та вивчення громадської думки пропонуємо оприлюднюємо інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення та прийом пропозицій від громадськості до проєкту Аналітичного звіту містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади за період 2023 року.

Процедура громадського обговорення розпочинається з 29.05.2024 року та триватиме до 28.06.2024 року.

ДОКУМЕНТ: Аналітичний звіт за результатами моніторингу містобудівної документації територій населених пунктів Виноградівської міської громади за період 2023 року