Сьогодні  60 років виповнилося б Етеллі Чуприк (1964-2019) – Почесній громадянці м.Виноградів, відомій піаністці  – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Звання  присвоєно у 2020 році (посмертно).

На її честь названа одна з вулиць нашого міста.  28 лютого 2023 року рішенням сесії міської ради вулиця 8 Березня перейменована на вулицю Етелли Чуприк.

Народна артистка України, видатна українська піаністка, педагог,  своєю невтомною мистецькою діяльністю популяризувала рідне місто  та рідний край.

Народилася Чуприк-Котюк Етелла Олександрівна 20 червня 1964 року в м.  Виноградів у багатодітній родині. Грі на фортепіано навчалась з трирічного віку. У п’ятирічному віці виступила з першим концертом, на якому виконала «Вальс № 7» та «Серенаду» Шопена.

У 1986 року закінчила Ужгородське державне музичне училище ім. Д.Задора. Також закінчила Львівську консерваторію ім.М. Лисенка.

Звання Заслуженої артистки України  присвоєно у  1994 р.

Була спеціальною стипендіаткою Асоціації Ріхарда Вагнера в Байтройті (Німеччина).

З 1996 року – віце-президентка Асоціації українських піаністів. З 1998 року – доцентка кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка. У 2010 – 2019 роках – солістка  Закарпатської обласної філармонії.

У 2016 році присвоєно звання Народної артистки України.

Активно гастролювала з симфонічними оркестрами в Європі та виступала з відомими диригентами.

У репертуарі Етелли Олександрівни – понад 300 сольних творів, серед них Й.-С. Баха  – 48 прелюдій і фуг, В.-А. Моцарта  – 19 фортепіанних сонат, Л.-В. Бетховена – 32 сонати та понад 20 концертів для фортепіано з оркестром. Записала 13 компакт-дисків.

У 2019 р. відбувся бенефіс піаністки у Львівській національній філармонії.

25 грудня 2019 р., на 56-му році життя, Етелла Чуприк відійшла у вічність.

Дані про  неї увійшли увійшли до української Вікіпедії.