Інформаційна кампанія з популяризації механізмів залучення та участі громадян
Як ми вже повідомляли, Виноградівська міська територіальна громада долучилась до інформаційної кампанії з популяризації механізмів залучення та участі громадян в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Це відео було створено Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та стало можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього відео не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
Режим доступу до файлу:
https://drive.google.com/drive/folders/1fjJGBzanwFV-FADLQ3oF6jX4fKwhcUdX
Друзі, долучайся до процесів прийняття рішень, впливайте та формуйте місцеву політику!
Державна податкова служба у Закарпатській області інформує: приватні нотаріуси зобов’язані подавати інформацію до Державної податкової служби про вчинені нотаріальні дії
Пунктом 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України встановлено, зокрема, що Розрахунок – це документ, який свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб та суми сплаченого податку.
Відповідно до вимог п. 172.4 ст. 172, п. 173.4 ст. 173, п. 174.4 ст. 174 ПКУ при вчиненні нотаріальних дій, а саме: посвідчення договорів продажу (обміну) обʼєктів нерухомого майна між фізичними особами; продажу (обміну) рухомого майна; видача свідоцтв про право на спадщину; посвідчення договорів дарування на приватних нотаріусів покладено обовʼязок щокварталу подавати до контролюючого органу за місцем розташування свого робочого місця інформацію про посвідчені договори та видані свідоцтва (включаючи інформацію про вартість такого майна та суму сплаченого податку) у порядку, встановленому ПКУ для податкового розрахунку. (більше…)
Можливості для молоді: в Україні стартувала реєстрація на проєкт “Debate Camp”
Зараз в Україні молодь формує своє майбутнє в умовах війни, стресу та обмежень, які впливають на їхнє життя та світосприйняття. Дослідження свідчать, що однією з основних проблем, які бачить для себе молодь – це відсутність можливості реалізувати себе, що поступається лише психологічному стану та здоров’ю свого і близьких. Попри ці труднощі, більшість молодих українців прагне брати активну участь у відбудові країни, а 90% опитаної молоді хочуть бачити Україну як повноцінну демократичну державу.
Щоб підтримати прагнення молоді розвиватись, підкреслити їхню роль в розвитку громади та суспільства в цілому, благодійна організація Klitschko Foundation за грантової підтримки Українсько-данського молодіжного дому (Ukrainian-Danish Youth House) запрошує молодь 14-17 років з усіх громад України до участі в проєкті “Debate Camp”.
Реєстрація триває до 18 серпня за посиланням: https://noteforms.com/forms/rejestraciia-na-projekt-debate-camp-1ejnsn (більше…)