Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

15.04.2024

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, c.Олешник  та с.Широке  на 16 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 16 квітня 2024 р. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії в м.Виноградів:

з 8.00 – 17.00 к.ч.– м.Виноградів- вул. Меліоративна, Першотравнева, І.Франка Персикова, Пасічна, Весняна, Курта

c.Олешник – вул.М.Любки, Соборна

с.Широке – повністю

14.04.2024

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м. Виноградів на 15 квітня 2024 р.

Причина відключення: технічні роботи

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 15 квітня  2024р. з 8.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

м.Виноградів – вул. Персикова, Пасічна, Весняна, Курта

12.04.2024

Онлайн-засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України

12 квітня 2024 р. Виноградівський міський голова Степан Бочкай спільно з головою Берегівської районної РДА Віталієм Матієм,  головою Берегівської райради Карлом Резешом та головами територіальних громад району взяв участь в онлайн-засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.
Серед учасників масштабної зустрічі – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.
Під час засідання було обговорено низку питань, серед яких безпекова ситуація та безпекові загрози, організація подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури.
Також відбувся форум «Життя регіонів в умовах війни», в рамках якого відбулися обговорення питань, напрацьованих у шести профільних комісіях при Конгресі: Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад, Політика безпеки, Політика Героїв та підтримки ЗСУ, Інфраструктурна політика, Гуманітарна політика, “Добре врядування”.
У своєму виступі Президент України Володимир Зеленський зазначив, що головна увага має бути зосереджена на потребі всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення, адже ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору
Також Глава Уряду закликав кожну громаду проявити максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримувати наших захисників на фронті, їх сімʼї, та всіх, хто дійсно допомагає обороні.

 

 

 

12.04.2024

Співчуття

Виноградівська міська рада та виконавчий комітет з великим сумом сповіщають: під час російсько-української війни, відданий військовій присязі на вірність українському народу, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини 2 лютого 2023 р. в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського району Донецької області загинув солдат, стрілець-помічник гранатометника Головко Павло Михайлович, мешканець с.Онок,  1992 р.н.
Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.
Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!
11.04.2024

День відкритих дверей

11 квітня 2024 р. у Виноградівській міській раді відбувся День відкритих дверей для учнів однієї зі шкіл міста.

Школярі  дізналися, які населені пункти входять до складу громади, як функціонує орган місцевого самоврядування, скільки відділів нараховується у міській раді, навідалися у кабінети до начальників деяких відділів, подивилися роботу Центру надання адміністративних послуг. (більше…)


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124