22.04.2023

Співчуття

Виноградівська міська рада та виконавчий комітет з великим сумом сповіщають про передчасну смерть мешканця Виноградова Свереняка Едуарда Петровича, 1988 р. н.

 

Висловлюємо щирі співчуття родині та побратимам.

 

Вічна пам’ять Герою – Захиснику України!

 

Виноградівська міська рада

21.04.2023

Весняний період – це час, коли Виноградів перетворюється на справжній рай для прихильників естетичної насолоди, оскільки саме у квітні масово починають цвісти сакури по всьому місту.

(більше…)

21.04.2023

Інформація ГІДу з державних послуг

Які послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг?

 

Живете в Україні, але не маєте громадянства?

 

Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

 

(більше…)

20.04.2023

Освіта за ваучером у Закарпатському навчально-науковому інституті Західноукраїнського національного університету (Свалявська філія)

Західноукраїнський національний університет увійшов до визначеного МОН переліку закладів освіти, які мають необхідні ліцензії на освітню діяльність.

(більше…)

20.04.2023

Вітання

20 квітня в Україні і світі відзначають День вдячності волонтерам.
Виноградівська міська територіальна громада добре відома великою кількістю справжніх людей із щирими серцями та добрими помислами, які безкорисливо віддають себе волонтерській роботі та роблять посильний внесок у нашу Перемогу.
Дякуємо Вам за те, що Ви щодня демонструєте незламність духу і патріотизм!
Виноградівська міська рада