Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

01.06.2023

Тимчасове припинення водопостачання в м.Виноградів (02.06.2023р.)

Як повідомило ВУЖКГ, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на міському водопроводі по вул.Григорія Сковороди (колишня Чкалова) 02.06.2023 р. з 09:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання частини міста, а саме: вул. Григорія Сковороди (колишня Чкалова)( від вул.М.Польова до вул.Ардовецька ), Карпатська (колишня М.Гречки), Квіткова, Народна, Тиха, Леоніда Каденюка (колишня Гагаріна), Терешкової, Гінцака, Космонавтів, Рощахівського, Зелена, Ардовецька, Кооперативна, Армійська, Довженка, Володимира Івасюка (колишня Висоцького), Гички, Вишнева, Кузьми Скрябіна (колишня Макаренка), Соборності.

 

Виноградівська міська рада

01.06.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища (1-2.06.2023 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, 1 – 2 червня в західній та південній частині території Закарпатської області очікується висока (4-й клас), місцями надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

 

Виноградівська міська рада

01.06.2023

До уваги ветеранів та ветеранок війни

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок». (більше…)

01.06.2023

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує – безпечного куріння не існує.

Чинне законодавство захищає громадян від тютюнового диму та нікотинових викидів у всіх громадських та робочих приміщеннях. Дотримуймося антитютюнового законодавства, адже турбота про здоров’я одне одного — важливий внесок у перемогу України!

 

Стаття 13 Закону України №2899–IV забороняє куріння у визначених громадських місцях  http://surl.li/guadb. (більше…)

01.06.2023

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оновило Електронну абонентську книжку споживачів

Шановні споживачі! ПрАТ «Закарпаттяобленерго» пропонує вашій увазі нашу оновлену Електронну абонентську книжку, в якій ви зможете передати показання лічильників електроенергії, визначити обсяги споживання електроенергії та отримати інформацію про прилади обліку.

 

Електронна абонентська книжка, якою ви користувалися досі, більше не підтримується. (більше…)