Виноградівська міська рада Закарпатської області – Офіційний вебсайт Виноградівської міської ради

09.06.2023

Інформація про тимчасове  припинення електричної енергії для споживачів м.Виноградів, с. Широке на 12 червня  2023 р.

Відповідно до інформації ПрАТ  «Закарпаттяобленерго», 12 червня 2023 р. з 9.00 – 17.00 к.ч. відбудеться тимчасове  припинення електричної енергії:

 

м. Виноградів: вул. Спортивна, Мала Польова, о. Івана Романа (колишня Павлова), Пушкіна, Локоти, Цегельна

 

с. Широке: вул. Гагаріна, Миру.

 

Причина відключення: технічні роботи

Виноградівська міська рада

09.06.2023

Повідомлення про прийом кандидатур  на участь в робочій групі з формування завдання на  участь в робочій групі з формування завдання на розроблення комплексного плану 

На виконання вимог чинного законодавства та рішення Виноградівської міської ради «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Виноградівської міської територіальної громади» № 1303 від 31 травня 2023 р. розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану Виноградівської міської територіальної громади.

 

Процедурою формування Завдання на розроблення Комплексного плану, визначеною Постановою КМУ №926 від 01.09.2021 р., передбачено створення Робочої групи – тимчасового консультативно-дорадчого орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування Завдання на розроблення Комплексного плану. (більше…)

09.06.2023

Гідрологічне штормове попередження (9-11.06.2023 р.)

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології,  9 – 11 червня на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води (над рівнями на 8 год. 9 червня) на 0.3 – 1.5 м в межах корінних берегів (без негативних наслідків).

Виноградівська міська рада

08.06.2023

До Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею

Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи до Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею інформує роботодавців про дотримання закону щодо праці неповнолітніх працівників.

08.06.2023

На Закарпатті стартує навчання для майбутніх підприємців

У п’яти містах Закарпаття з 12 до 30 червня відбудуться безкоштовні п’ятиденні тренінги «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес». Навчання пройде за програмою Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у рамках проєкту «Місцеве партнерство зайнятості в Закарпатській області».

Вас навчатимуть започаткуванню та веденню власної справи, а щонайменше 25 найбільш вмотивованих учасників отримають мініґранти до 3000$ для започаткування бізнесу чи придбання обладнання. Також переможці матимуть менторську підтримку, аби більш впевнено робити перші кроки у бізнесі. (більше…)