Головне меню

Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з аварійною ситуацією на міському водогоні по вул.Персикова, завтра, 17.08.2022р., можливе пониження тиску води в цілому місті протягом дня, а також можливі перебої у водопостачанні.

Виноградівська міська рада

Сьогодні,  12 серпня 2022 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась 16 сесія, участь в якій взяли секретар міської ради Сніжана Попович, депутатський корпус, заступники міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів.

До участі в засіданні 16-ої сесії зареєструвалось 18 депутатів із 34 обраних.

На початку роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих під час російсько-української війни.

Затим міський голова ознайомив з відповідями на депутатські запити, що надійшли у міжсесійний період.

Після затвердження порядку денного  та регламенту роботи сесійного засідання депутати приступили до роботи.

У ході роботи пленарного засідання депутатами було проголосовано питання порядку денного, зокрема: про затвердження Правил  благоустрою території Виноградівської  міської територіальної громади, припинення шляхом ліквідації Великоком’ятівського та Підвиноградівського міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, майнові та ряд питань землекористування і містобудування.

Також депутатами проголосовано за дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Жидик Адальберта Адальбертовича – на підставі його особистої заяви.

Проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скликання Крайняй Андрія Андрійовича не набрало необхідної кількості голосів для його прийняття.

На завершення роботи сесії міський голова привітав депутатів, які у період між пленарними засіданнями святкували дні народження.

Виноградівська міська рада

12 серпня – День молоді.

Відтепер це свято збігається у даті з Міжнародним днем молоді.

Глава держави підписав відповідний указ з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції в європейську спільноту, утвердження цінностей демократії і свободи та враховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів.

Вітаємо з святом нашу молодь – рушійну силу суспільства!

Бажаємо, щоб час щирих надій та великих планів тривав якнайдовше, а ваша молодість була не просто періодом у житті, але й  особливим станом душі!

Миру Вам, здоров’я, успіхів та енергії!

Виноградівська міська рада

 

Виноградівська міська рада подала заяву до Виноградівського відділення поліції щодо пошкодження невстановленими особами на території замку Канків арт-об’єкту у вигляді візуально-інформаційного стенду з відтворенням історичного вигляду пам’ятки архітектури ХIV–XVI ст. національного значення.

Такі інформаційні стенди у рамках грантового проєкту HUSKROUA /1702/3.1/0091 «Відновлення туристичної привабливості історичного Соляного Шляху» в межах Hungary Slovakia Romania Ukraine Cross Border Cooperation 2014-2020, що реалізувався за фінансової підтримки Європейського Союзу, були  встановлені на Середнянському замку, Квасівському замку,  Королівському замку Нялаб та  на Виноградівському замку Канків (25.04.2021 р.).

Виноградівська міська рада

Сьогодні, 11 серпня  2022 р., перший заступник міського голови Адальберт Сверенко провів нараду про стан підготовки до осінньо-зимового періоду на 2022/2023 рр., участь в якій взяли керівники закладів освіти та установ соціальної сфери Виноградівської міської територіальної громади.

У ході наради начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради Вікторія Бачкай доповіла про стан підготовки теплового, дорожнього, водопровідно-каналізаційного господарства та житлового фонду  до осінньо-зимового періоду.

Запрошені інформували про стан укладення договорів на постачання природного газу  та проблемні питання, що можуть виникнути під час проходження опалювального періоду.

Окрім того, під час наради опрацьовані можливі заходи ощадного споживання енергоносіїв під час проведення опалювального сезону.

Виноградівська міська рада

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 р. №136 «Про затвердження Порядку здійснення верифікації та моніторингу державних виплат» Міністерство фінансів України постійно проводить перевірку (верифікацію) всіх видів соціальних виплат, в т. ч. і пенсій.

При виявленні недостовірних (неактуальних) даних відповідні соціальні виплати особі призупиняються. Тому, в разі заміни документів, які посвідчують чи ідентифікують особу (паспорт, ідентифікаційний код тощо), а також зміни прізвища, імені, по батькові, місця проживання пенсіонер зобов’язаний в 10-денний термін особисто відвідати територіальний орган Пенсійного фонду України та надати оригінали змінених документів, які будуть внесені в особисту пенсійну справу пенсіонера.

Якщо особа не подає у визначені терміни дані про зміну її персональних даних, їй призупиняється виплата пенсії до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.

За матеріалами Головного Управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області

Фахівці Виноградівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області роз’яснюють, що електронний кабінет платника податків – сервіс, за допомогою якого можна надсилати до органів ДПС електронні документи, податкову звітність, отримати довідки про відсутність заборгованості, необхідну інформацію із загальнодоступних реєстрів та надсилати запити чи заяви для отримання необхідних даних. Перевагами користування Е-кабінетом для користувачів є зручність, економія робочого часу платника, а також коштів на придбання паперових бланків.

Проте, у зв’язку з введенням воєнного стану, режим онлайн Е-кабінету дещо скоротився і тепер робота сервісу триває з 8:00 до 18:00 год в робочі дні. Таке запровадження скероване на захист прав платників, збереження та захист баз даних.

Принагідно нагадуємо, електронний кабінет складається з відкритої (загальнодоступної інформації) та приватної частини (особистого кабінету). Вхід до особистого кабінету здійснюється за допомогою електронного цифрового підпису.

Користуватись послугами відкритої частини електронного кабiнету можна без ідентифікації особи, тобто без електронного підпису. Читати далі

Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з ремонтними роботами на міському водопроводі по вул. Цілинна 11.08.2022р. з 10:00 к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вулиць: Цілинна, Чкалова, Б.Хмельницького, Писарєва, Достоєвського (від вул. Руська до вул. Гандери), Гандери (від вул. Достоєвського до вул. Кубикова).

Виноградівська міська рада

Сьогодні, 9 серпня 2022 р., у Виноградівській міській раді напередодні проведення 16-ої сесії відбулись засідання постійних комісій: з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва (голова – Артур Івашко) та з питань комунальної власності і земельних відносин (голова – Михайло Роман).

Участь у засіданнях взяли також перший заступник міського голови Адальберт  Сверенко, заступник міського голови Сергій Грабар, секретар міської ради Сніжана Попович, представники депутатського корпусу та структурних підрозділів міської ради.

         Після обговорення питань порядку денного, зокрема, «Про затвердження Правил  благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади у новій редакції», а також майнових питань та питань землекористування і містобудування члени комісій проголосували та рекомендували на розгляд 16-ої сесії затверджені проєкти рішень.

Виноградівська міська рада

Змінено час проведення постійної комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.

Засідання комісії відбудеться у понеділок, 08 серпня 2022 року о 13 год. Порядок денний комісії залишається без змін.

Виноградівська міська рада

Архіви

Урядові сайти