Інтернет-приймальня – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Інтернет-приймальня

ЗВЕРНУТИСЬ ДО ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Із 28.10.2015 р. електронні звернення розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін (поштою або електронною поштою) на офіційному бланку органу влади за підписом відповідальної посадової особи.

Для того, щоб відправити електронне звернення до Виноградівської міської ради Закарпатської області Ви можете заповнити форму, що розміщена нижче, або надіслати листа безпосередньо на адресу електронної пошти: meriya1@vin-rada.gov.ua

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства у зверненні обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Також для прискорення розгляду звернення та можливості оперативного зворотного зв’язку із заявником просимо вказувати номер контактного телефону.

Заповніть будь-ласка всі поля і натисніть “Надіслати”.

  Ваше Прізвище, ім'я та по батькові (обов'язково)

  Електронна пошта у форматі example@email.com

  Контактний телефон

  Адреса

  Тема

  Ваше повідомлення

  Оберіть файл.Допустимі формати jpg,jpeg,pdf,doc,docx,xlsx,xls  Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2124