ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування  Виноградівської міської ради – Виноградівська міська рада Закарпатської області

про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Виноградівської міської ради

Виноградівська міська рада Закарпатської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

– завідувача сектору оренди та обліку земель комунальної власності відділу комунального майна територіальної громади.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення до 11 вересня  2023 року 12.00 к.ч. за адресою: 90300, Закарпатська обл, м.Виноградів, пл.Миру, 5, каб.10.

З інформацією щодо основних вимог, кваліфікаційних вимог до кандидатів,  переліку документів та конкурсних питань можна ознайомитися на офіційному вебсайті Виноградівської міської ради за наступним посиланням: vin-rada.gov.ua

Інформація щодо порядку проведення іспиту, режиму роботи та прийому документів, а також додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається службою управління персоналом Виноградівської міської ради за адресою: м. Виноградів, пл.Миру, 5, каб.10, тел.: 2-20-98.

Умови конкурсу

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого

самоврядування Виноградівської міської ради

Вимоги до кандидатів: знання Конституції України, законів України «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про оренду землі», Земельний кодекс України, Податковий кодекс України та інших нормативно-правових актів з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування,  практика застосування чинного законодавства в сфері  земельних відносин; знання  та використання правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; інструкції з діловодства; основні програми роботи на комп’ютері.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

завідувача сектору оренди та обліку земель комунальної власності відділу комунального майна територіальної громади:

вища освіта за напрямком підготовки не нижче ступеня спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

заяву про участь у Конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4х6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
копію документу про повну загальну середню освіту або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;
копію документа, який посвідчує особу;
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які працюють у апараті міської ради чи її виконавчих органах і  бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до  заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть  подавати додаткову інформацію  стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і  репутації (характеристики,  рекомендації, наукові публікації тощо).

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та функціональних повноважень структурних підрозділів Виноградівської міської ради