Головне меню

Виноградівська міська рада інформує про початок підготовки до проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади, на які розроблені генеральні плани населених пунктів: м.Виноградів, с.Букове, с.Боржавське, с.Велика Копаня, с.Великі Ком’яти, с.Дротинці, с.Мала Копаня, с.Онок, с.Олешник, с.Підвиноградів, с.Фанчиково, с.Тросник, с.Притисянське, с.Широке та підготовку аналітичного звіту.

Починається збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо розвитку – як окремих об’єктів містобудування та будівництва в населених пунктах громади, так і перспективний розвиток території громади в цілому.

Пропозиції необхідно подавати до 30 вересня 2022 р. на офіційну поштову адресу: 90300 м. Виноградів,  пл.Миру, 5 або на офіційну електронну адресу відділу містобудування та архітектури Виноградівської міської ради: ar_vin@ukr.net

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури Виноградівської міської ради Тегзе Маргарита Іванівна (03143) 2-21-34.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення).

Юридичні особи подають пропозиції з зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти