19 травня 2021 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Виноградівської міської ради за участі секретаря міської ради, голови опікунської ради Сніжани Попович; керуючої справами міської ради Світлани Жадік та членів опікунської ради.

Під час засідання розглянуто ряд питань порядку денного, а саме: про  визнання особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, розгляд клопотання КУ «Виноградівський дитячий будинок- інтернат» щодо звільнення від повноважень опікуна та призначення іншого опікуна відносно 8-х вихованців закладу, а також розглянуто інші організаційні питання.

За результатами розгляду справ прийнято відповідні рішення, висновки направлено до Виноградівського районного суду Закарпатської області.