Сьогодні, 19 квітня 2022 р., відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка та за участі членів комісії і запрошених.

На засіданні було розглянуто чотири питання, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справ дітей, а саме: про визначення місця проживання дітей, встановлення графіка зустрічей з дітьми, надання дозволу на вчинення правочину та про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка залишилась без батьківського піклування.

У ході засідання заслухано клопотання та заяви, що надійшли до служби у справах дітей Виноградівської міської ради у березні поточного року.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення.