Головне меню

Сьогодні, 25 травня 2021 р., у Виноградівській міській раді відбулось планове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто біля 20 питань порядку денного.

         Зокрема, про підсумки місячника озеленення, санітарної очистки та благоустрою території населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади; надання  дозволу  на  вирубку та обрізування зелених  насаджень; встановлення дорожніх знаків та присвоєння адресних номерів.

         Розглянуто ряд питань, направлених на забезпечення прав дітей згідно чинного законодавства України; також були затверджені натуральні добові норми харчування у відділенні соціальної допомоги вдома та денного перебування Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради.

         Серед питань, розглянутих  і прийнятих на виконкомі – затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом земельних відносин Виноградівської міської ради через ЦНАП; встановлення вартості  послуг реєстрації, транспортування, лікування, утримання та вилову домашніх та бездоглядних тварин КП «Центр  інвестицій  та розвитку», виділення коштів для поховання непрацюючих громадян працездатного віку та інші питання.

         Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти