Головне меню

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019  №691 “Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини” рік тому було запущено „єМалятко” – першу комплексну послугу за життєвою подією.

Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

            Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»:

проведення державної реєстрації народження;

реєстрації місця проживання дитини;

призначення державної допомоги при народженні дитини;

призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;

реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

            Сьогодні таку послугу можна отримати за однією заявою не тільки у закладі охорони здоров’я, де народилась дитина, а також у відділах державної реєстрації актів цивільного стану та у центрах надання адміністративних послуг, які надають адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Виноградівська міська рада

ПОСТЕРИ

Архіви
Урядові сайти