21 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання Державна комісія ТЕБ та НС вирішила:

— встановити з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 р. «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;

— застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

Учасники засідання також порушили питання охоплення населення вакцинацією, зокрема вчителів та працівників закладів освіти, адже в порівнянні з минулим роком захворюваність на COVID-19 серед дітей зростає.

Вчергове Виноградівська міська рада звертається до працівників закладів освіти: «Після встановлення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено при умові вакцинованих у закладі щонайменше 80% персоналу однією або двома дозами вакцини.

Закликаємо усіх освітян, хто ще не зробив щеплення-вакцинуватися, щоб здобувачі освіти змогли отримувати якісні знання в школах».