Головне меню

 Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення обласної протиепідемічної комісії Закарпатської ОДА від 12.03.2020 року, рішення позапланового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Виноградівської РДА від 12.03.2020 року, розпорядження Виноградівського міського голови від 16.03.2020 року 30 з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом міської ради.

            Прийом звернень, заяв від фізичних та юридичних осіб, видача довідок у приймальній, відділах державної реєстрації, реєстрації місця проживання, з питань управління комунальним майном, з питань юридичного  та кадрового забезпечення здійснюється: вівторок, четвер з 8.30 до 12.00 к.ч.  Доступ до службових кабінетів структурних підрозділів та приймальної міської ради – одночасно по одному відвідувачу.

            Відповідно до Закону України “Про звернення громадян″ до міської ради можна звернутися з письмовим та електронним зверненням:

            – за поштовою адресою: 90300, м. Виноградів, пл. Миру,3;

            – в інтернет-приймальну на офіційному вебсайті міської ради: vin-rada.gov.ua

            – на електронну скриньку: meriya3@vin-rada.gov.ua

            Усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв′язку, приймаються за номером тел.:( 03143) 2-18-53  з можливим переключенням до структурних підрозділів міської ради.

            Вимушені тимчасові протиепідемічні заходи в адміністративних будівлях міської  ради триватимуть з 16.03.2020 до закінчення карантину.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти