Громадські слухання – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Громадські слухання

Повідомлення про початок громадського обговорення проєкту державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту до документа державного планування:
«Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в місті Виноградів, вулиця Вакарова, 9 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в місті Виноградів, садове товариство «Біолог», урочище «Чорна Гора» Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці з кадастровим номером: 2121210100:07:009:0024 площею 0,1060га, зміни цільового призначення земельної ділянки з земель «для індивідуального садівництва» на цільове призначення землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в місті Виноградів, товариство «Шовкова Косиця», б/н, урочище «Чорна Гора»  Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в селі Боржавське, вулиця Шевченка, 106 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської забудови для реконструкції будівель для зберігання сільськогосподарської продукції в селі Підвиноградів, контур №348 Берегівського район, Закарпатської області».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в м.Виноградів, вул. Вакарова, 9 Берегівського району Закарпатської області»

Оприлюднюємо повідомлення про початок громадського обговорення проєктів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проєктів до документів державного планування:
“Детальний план території для реконструкції житлового будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Копанська, 225 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Тюльпанів, 12 Берегівського району Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Шевченка, 40/3 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції житлового будинку під молитовний будинок з вбудованим житлом служителя церкви та надвірними господарськими будівлями в м. Виноградів, вул. Борканюка, 51 Берегівського району Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської забудови для реконструкції магазину в м. Виноградів, вул. Комунальна, 20/Б Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва торгово-офісної будівлі в с. Велика Копаня, контур №257 Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного будинку в с. Тросник, вул. Олімпійська, №б/н Берегівського району Закарпатської області»
«Детальний план території громадської забудови для ведення комерційної діяльності будівництва магазину в с. Фанчиково, вул. Головна, 116 Берегівського району  Закарпатської області»
 «Детальний план території громадської забудови для будівництва магазину в с.Великі Ком’яти, вул. Ватутіна, 263 Берегівського району Закарпатської області»

Інформація щодо прийняття рішення про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2023 році
Інформація щодо прийняття рішення про доповнення переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні
Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності експлуатації автозаправної станції по вул. Комунальна б/н, м.Виноградів Берегівського р-ну Закарпатської обл.
До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів:  про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2022 рік
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту “Детальний план території для реконструкції частини садибного житлового будинку під магазин в м.Виноградів, вул. Вишнева, 76 Берегівського району Закарпатської області”
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки проєкту детального плану території житлової забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку  в м.Виноградів, вул. Копанська, 267 Берегівського району Закарпатської області 
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки “Коригування детального плану території для будівництва та обслуговування станції для зупинки громадського транспорту приміського сполучення по вул. Борканюка, 12 в м.Виноградів для уточнення схеми руху автобусів та будівництва адміністративної та громадської будівлі”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування “Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва садибного житлового будинку з вбудованим магазином та навісом в м.Виноградів, вул. Павлова, б/н Берегівського району Закарпатської області”
Заява про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки “Детального плану території  житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Фанчиково, вул. Шевченка, №55  Берегівського району Закарпатської області”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування “Детальний план території громадської забудови для реконструкції котельні під навчально-спортивний зал та сауну в м.Виноградів, вул. Вакарова, 13 Берегівського району Закарпатської області”
Виноградівська міська рада оголошує про основний етап розробки проєкту державного планування «Детальний план території громадської забудови для будівництва обє’ктів торгівлі в м.Виноградів вул. Островського, б/н Берегівського району Закарпатської області», а саме про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у розгляді проєкту містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та зарахування пропозицій громадськості до проєкту  документа  державного планування та Звіту про стратегічній екологічній оцінці «Детальний план території «Будівництво багатоквартирних житлових будинків в м.Виноградів, вул.Івана Франка № 78, Берегівського району Закарпатської області на замельній ділянці орієнтовною площею 2,0714 га, з кадастровим номером 2121210100;07;005:0057» (документація)

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та зарахування пропозицій громадськості до проєкту  документа  державного планування та Звіту про стратегічній екологічній оцінці «Детальний план території «Будівництво роботизованої автомийки та будівель дорожньої інфраструктури в м.Виноградів урочище «Полково» на замельній ділянці площею 0,1га з кадастровим номером 2121210100:07:009:0278 Берегівського району Закарпатської області» (документація)

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Букове, вул.Борканюка, 108/а, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

 
 
 
 
 
 
 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території «Будівництво багатоквартирних житлових будинків в м.Виноградів, вул.Івана Франка № 78, Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці орієнтовною площею 2,0714 га, з кадастровим номером 2121210100:07:005:0057»

Заява про визначення обсягу документа державного планування «Детального плану території громадської забудови для будівництва роботизованої автомийки та будівель дорожньої інфраструктури в м.Виноградів урочище «Полково» Берегівського району, Закарпатської області на земельній ділянці площею 0,1 га з кадастровим номером 2121210100:07:009:0278, та зміни цільового призначення із земель «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на цільове призначення «для розміщення та експлуатація об’єктів дорожнього сервісу»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території забудови для будівництва кладовища в с.Великі Ком’яти, контур 734, Берегівського району Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території громадської забудови для реконструкції частини трикімнатоної квартири від магазин в м.Виноградів, вул.Шевченка 7/2 Берегівського району Закарпатської області

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м.Виноградів, вул. Тюльпанів, 16 Берегівського району Закарпатської області

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території для реконструкції будівлі прохідної та вбиральні під магазин-склад в м.Виноградів, вул.І.Франка, 106

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території для будівництва складських будівель в м.Виноградів, вул.Комунальна, 1 Берегівського району Закарпатської області

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території для будівництва садибного житлового будинку з вбудованим магазином в м.Виноградів вул. Копанська, 260

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану  території громадської забудови для будівництва обєкту торгівлі – магазину в м.Виноградів, вул. Пушкіна,13 Берегівського району Закарпатської області та зміни цільового призначення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0234 з земель “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” на цільове прризначення “для будівництва та обслуговування будівель торгівлі” 

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Широке, вул.Б.Хмельницького б/н Берегівського району Закарпатської області

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту детального плану території житлового будинку в м.Виноградів, вул. Копанська,267 Берегівського району Закарпатської області на земельній ділянці площею 0,2900 та зміна цільового призначення земельної ділянки з земель “для ведення особистого селянського господарства” на цільове призначення “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа  державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів придорожнього сервісу за адресою: с. Велика Копаня, контур №245 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа  державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: с. Велика Копаня, контур №249 Берегівського району  Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови з метою визначення перспективного розвитку території длі будівництва нового стадіону та влаштування зони відпочинку загального користування за адресою: с.Великі Ком’яти, контур № 645, № 644, № 664, Берегівського району Закарпатської області” (повторно) ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території громадської забудови для реконструкції прохідної з камерами зберігання під Центр ветеринарного обслуговування в м. Виноградів, пл.Миру б/н, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) на земельну ділянку (землі житлової та громадської забудови) для будівництва складських, торгових приміщень та станції технічного обслуговування автомобілів з автомийкою в м. Виноградів, вул.Північна б/н, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в м. Виноградів, вул.Персикова,142/А, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території житлової забудови для будівництва та обслуговування садибного житлового будинку з вбудованими косметологічними приміщеннями в м.Виноградів, вул.Міська, 2/ж, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території житлової забудови для будівництва та обслуговування садибного житлового будинку в с.В.Ком’яти, вул Ватутіна б/н, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту  про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції нежитлової будівлі магазину ТПП 33 з надвірними спорудами під мінімаркет з кафе-баром та добудови  вул.Владики Івана Маргітича (кол.Борканюка), № 182 в с.Боржавське, Берегівського району Закарпатської області» (документація)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі (комплекс АЗС категорії 1), в м.Виноградів, вул.Комунальна б/н, Берегівського району Закарпатської області” Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детального плану території громадської забудови для будівництва магазину в м.Виноградів, вул.І.Франка, 18 Берегівського району Закарпатської області” Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул. І.Франка, 255, Берегівського району, Закарпатської області» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул. І.Франка, 253, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м.Виноградів, вул.Чкалова, 134, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, в с.Підвиноградів, вул.Ардовецька б/н

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Олешник, вул.Духновича, 13, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Олешник, вул.Лісова, 29, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Олешник, вул.Молодіжна, 1А, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, в с.Боржавське, вул.Підгірна, 36, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної, екологічної оцінки проекту детального плану території громадської та житлової забудови для житлового будинку господарських будівель та споруд, в с.Онок, вул.Волошина, 81, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.Букове, вул.Борканюка, 108/а, Берегівського району, Закарпатської області

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Велика Копаня, контур №249, Берегівського району, Закарпатської області

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) на земельну ділянку (землі житлової та громадської забудови) для будівництва складських, торгових приміщень та станції технічного обслуговування автомобілів з автомийкою в м.Виноградів, вул.Північна, б/н, Берегівського району, Закарпатської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції нежитлової будівлі магазину ТПП 33 з надвірними спорудами під мінімаркет з кафе-баром та добудовою вул. Владики Івана Маргітича (кол.Борканюка), № 182, в с,Боржавське,  Берегівського району, Закарпатської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного житлового будинку в с.В.Ком’яти, вул.Ватутіна, б/н, Берегівського району, Закарпатської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування магазину в м.Виноградів, вул.Персикова, № 142 а, Берегівського району, Закарпатської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі (магазин) в м.Виноградів, вул.Комунальна, б/н, Берегівського району, Закарпатської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської забудови для будівництва та обслуговування садибного житлового будинку з вбудованими косметологічними приміщеннями в м.Виноградів, вул.Міська, № 2/ж, Берегівського району, Закарпатської області»


Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд) у землі комерції (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) розташованої в с.Великі Ком’яти, вул.А.Волошина, 34, Берегівського району, Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови з метою визначення перспективного розвитку території для будівництва нового стадіону та влаштування зони відпочинку загального користування за адресою: с.Великі Ком’яти, контур № 645, № 644, № 664, Берегівського району, Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території громадської та житлової  забудови для реконструкції господарської будівлі під ветеринарну аптеку та кабінет ветлікаря в м.Виноградів, вул.Закарпатська, 45/в, Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Виноградів, вул.І.Франка, 137/а Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території забудови для реконструкції двох квартир під магазин, салон краси та офісні приміщення з надбудовою мансардного поверху в м.Виноградів, вул.Станційна, 44, Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території громадської забудови для будівництва кафе-магазину м.Виноградів, вул.Буківська, 23, Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва індивідуального житлового будинку м.Виноградів, вул.І.Франка,9, Берегівського району, Закарпатської області та зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» у землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території громадської забудови для будівництва торгових приміщень з квартирою на другому поверсі в м.Виноградів, вул. Шевченка б/н, Берегівського району, Закарпатської області та зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером: 2121210100:07:004:0379 площею 0,0038га з земель «для будівництва індивідуальних гаражів на цільове призначення «для комерційного використання»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території для реконструкції житлового будинку під медичний заклад «Стоматологія» в м.Виноградів, вул.І.Франка,6, Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки «для ведення особистого селянського господарства» у землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» та здійснення садибної житлової забудови в м.Винограді, вул.Копанська, б/н, Берегівського району, Закарпатської області»

ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської забудови для реконструкції прохідної з камерою зберігання під Центр ветеринарного обслуговування в м.Виноградів, пл.Миру, б/н Берегівського району, Закарпатської області»


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови для реконструкції житлового будинку під магазин с.Фанчиково, вул.Головна,9 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва складських будівель та магазину з офісними приміщеннями в м.Виноградів, вул. Вакарова, 24 Берегівського району Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту  документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд” на земельну ділянку з цільовим призначенням “для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Виноградів, вул. І.Франка, 133/1 Берегівського району Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “Детальний план  території для будівництва індивідувального житлового будинку в м.Виноградів вул. І. Франка,9 Берегівського району Закарпатської області та зміни цільового призначення земельної ділянки з “для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі” у землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд”

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту “Для будівництва та обслуговування об’єктів придорожнього сервісу в с.Велика Копаня контур №245”

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції двох квартир під магазин, салон краси та офісних приміщень з надбудовою мансардного поверху в м. Виноградів, вул. Станційна, 44 Берегівського району Закарпатської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції господарської будівлі під ветеринарну аптеку та кабінет ветлікаря в м. Виноградів, вул. Закарпатська, 45/в Берегівського району Закарпатської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва торгового приміщення з квартирою на другому поверсі в м. Виноградів, вул. Шевченка, б/н Берегівського району Закарпатської області та зміни цільового призначення земельної ділянки з земель «для будівництва індивідуальних гаражів на цільове призначення «для комерційного використання»


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва готельно-відпочинкового комплексу в м.Виноградів, вул.Локоти, №11, 12, 13, 14, 15 Берегівського району, Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови для будівництва магазину з кімнатами відпочинку в м.Виноградів, вул.Персикова,84/1, Берегівського району, Закарпатської області”     Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва магазину з кімнатами відпочинку в м.Виноградів, вул.Персикова,84/1, Берегівського району, Закарпатської області ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва садибного житлового будинку з вбудованим магазином в м.Виноградів, вул.Гінцака,82 Берегівського району, Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд м.Виноградів, вул.Копанська, №241,  Берегівського району, Закарпатської області”   ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території громадської забудови для реконструкції приміщення перукарні під магазин  м.Виноградів, вул.Станційна, 2, Берегівського району, Закарпатської області” Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території громадської забудови для реконструкції приміщення перукарні під магазин  м.Виноградів, вул.Станційна, 2, Берегівського району, Закарпатської області ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території кварталу житлової забудови для будівництва обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с.Мала Копаня, вул.Садова, (кол.Щорса), Берегівського району, Закарпатської області” Звіт про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території кварталу житлової забудови для будівництва обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с.Мала Копаня, вул.Садова, (кол.Щорса), орієнтовно № 16-28, Берегівського району, Закарпатської області”   ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул.Ватутіна, 158/А, Берегівського району, Закарпатської області”

 ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва групи гаражів для автомашин в м.Виноградів, вул.Армійська в районі будинків № 1, № 2, Берегівського району, Закарпатської області” 

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території кварталу житлової забудови для будівництва обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул. Ярова, 35/б, Берегівського району Закарпатської області”     

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва садибного житлового будинку в с.Тросник, вул.Федака,11, Берегівського району, Закарпатської області”    ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території житлової та громадської забудови (для будівництва обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд) в с.Фанчиково, вул.Степана Кутлана,б/н Берегівського району, Закарпатської області”     ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Широке, вул.Гагаріна,б/н, Берегівського району, Закарпатської області”    ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Широке, вул.Миру, 199/А, Берегівського району, Закарпатської області”   ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детальний план території громадської забудови для будівництва кафе-магазину в м. Виноградів, вул. Буківська, 23  Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детальний план території громадської забудови для реконструкції приміщення   перукарні під магазин в м. Виноградів, вул. Станційна, 2 Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та здійснення садибної житлової забудови в м. Виноградів, вул. Копанська, б/н Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  «Детальний план території для реконструкції житлового будинку під медичний заклад «Стоматологія» в м. Виноградів, вул. І. Франка,6 Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в с.Широке, вул.Миру, 199 А» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в с.Широке, вул. Гагаріна, б/н» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для будівництва та обслуговування житлового будинку в с.Фанчиково, вул.Степана Кутлана, б/н» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для будівництва садибного житлового будинку в с.Тросник, вул.Федака,11 ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для обслуговування храму  та будівництво дзвінниці в с. Підвиноградів, вул.Миру,43» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Велика Копаня контур № 249» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план  громадської забудови з метою визначення перспективного розвитку території: будівництво нового стадіону та влаштування зони відпочинку загального користування в с.Великі Ком’яти, контур № 645, № 644, № 664, Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план  території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул.Ярова, 35/б Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний плану  території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Великі Ком’яти, вул.Ватутіна,158а Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний план  території для будівництва готельно-відпочинкового комплексу в м.Виноградів, вул.Локоти 11, 12, 13, 14, 15 Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Детальний плану  території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м.Виноградів, вул.Копанська, 241 Берегівського району Закарпатської області» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки проєкту «Для будівництва садибного житлового будинку з вбудованим магазином в м.Виноградів, вул.Гінцака,82» ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки «Детальний план  території для будівництва групи гаражів для автомашин по вул.Армійська в районі житлових будинків №1-№2 в м.Виноградів» Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про  стратегічну екологічну оцінку “Детального  плану території забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Виноградів, вул.Миру, 29 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗАЯВА про визначення стратегічної екологічної оцінки “Детального плану  території кварталу житлової забудови для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд в с.Мала Копаня, вул. Садова (кол. Щорса) Берегівського району Закарпатської області”

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ «Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва магазину з кімнатами відпочинку в м.Виноградів, вул.Персикова, 84/1 Берегівського району Закарпатської області»


Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про  стратегічну екологічну оцінку “Детального  плану території забудови для реконструкції частини житлового будинку з вбудованим магазином в м. Виноградів, вул.Ардовецька, 95 Берегівського району Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ «Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції житлового будинку під магазин в с. Фанчиково, вул Головна, 9 Берегівського району Закарпатської області»

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд) у землі комерції (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), розташованої в с. Великі Ком’яти, вул. А. Волошина, 34 Берегівського району Закарпатської області

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ «Детального плану території громадської забудови для будівництва складських будівель та магазину з офісними приміщеними в м Виноградів, вул. Вакарова, 24 Берегівського району Закарпатської області»


Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування храму української православної церкви в с.Фанчиково, вул. Головна, 39 Берегівського району Закарпатської області”

ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Фанчиково, вул.Романа Совлича, 32 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Боржавське, вул.Владики Івана Маргітича, 75 Берегівського району Закарпатської областіДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового  будинку в с. Фанчиково, вул.Польова, 35 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування греко-католицької церкви та будинку священника в с. Мала Копаня, вул.Іоанна Семедія, 2 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Підвиноградів, вул.Садова, 51 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Олешник, вул.І.Франка, 56/а Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для добудови складського приміщення до існуючого гаража в м. Виноградів, вул. Студентська, 16 Берегівського району Закарпатської областіДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м. Виноградів, вул. Космонавтів, 21 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для реконструкції квіткового ринку в м.Виноградів, вул. Партизанська Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня, вул.Спортивна, 7 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня вул.Набережна 2 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Букове вул.Борканюка 97-А  Берегівського району  Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території для будівництва багатоквартирного житлового будинку (чотириповерхового) в м. Виноградів, вул. Вакарова, 9 Берегівського району Закарпатської області ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин з добудовою та будівництвом господарських будівель та споруд в м.Виноградів, вул.І.Франка, 10/1 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для реконструкції частини житлового будинку з вбудованим магазином в м. Виноградів, вул. Ардовецька, 95 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  “Детальний план території для будівництва будівлі торгівлі та мийки самообслуговування в с. Підвиноградів, вул. Ардовецька, 6 Берегівського району Закарпатської області ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня, вул.Сонячна, 25  Берегівського району  Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: “Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції магазину та будівництво офісних, складських та торгових приміщень в м.Виноградів, вул.Комунальна, 1 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку:  “Детальний план території забудови для реконструкції частини житлового будинку з вбудованим магазином в с. Підвиноградів, вул. Ардовецька, 93 Берегівського району Закарпатської області” ДОКУМЕНТАЦІЯ


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту«Для будівництва та обслуговування житлового будинку в с.Фанчиково, вул.Польова, 35» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту«Для реконструкції квіткового ринку в м.Виноградів по вул.Партизанська» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Для будівництва багатоквартирного житлового будинку (чотириповерхового) в м.Виноградів вул.Вакарова,9» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту«Детальний план території забудови житлової та громадської забудови в с. Фанчиково, вул. Романа Совлича, 32″ Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території земельної ділянки в с. Тросник, вул. Габора, 37 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для будівництва будівлі торгівлі та мийки самообслуговування в с.Підвиноградів, вул.Ардовецька, 6 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території земельної ділянки в с. Олешник, вул. І.Франка, 56/а Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування греко-католицької церкви та будинку священника в с. Мала Копаня, вул. Іоанна Семедія, 2 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня вул. Спортивна, 7» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня вул. Сонячна, 25» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Велика Копаня вул. Набережна, 2» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Букове, вул. Борканюка, 97-А”


Виноградівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування (вул. І.Франка, 108) ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції будівлі гаражу під магазин з надбудованими житловими кімнатами в м.Виноградів, вул.Комунальна, 44, Закарпатської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Документація


ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку під офісні приміщення та надбудови житлових кімнат в м.Виноградів, вул.Гандери 34, Закарпатської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Документація


З В І Т ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ  до детального плану території  громадської забудови для реконструкція лісопильного цеху під склад будівельних матеріалів в м.Виноградів, вул.Партизанська, 41, Закарпатської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Документація


ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ «Детального плану території громадської забудови для реконструкції частини житлового будинку під магазин с.Підвиноградів, вул.Ардовецька, 93, Закарпатської області»


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Для будівництва та обслуговування храму української православної церкви в с.Фанчиково вул. Головна, 39» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с.Підвиноградів, вул. Садова, 51 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для реконструкції частини житлового будинку під магазин з добудовою та будівництвом господарських будівель та споруд в м. Виноградів, вул. І.Франка, 10/1 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Виноградів вул.Миру, 29» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «для реконструкції частини житлового будинку з вбудованим магазином в м.Виноградів вул.Ардовецька, 95» Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Боржавське, вул. Владики Івана Маргітича, 75 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для добудови складського приміщення до існуючого гаража в м. Виноградів, вул. Студентська, 16


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку під офісні приміщення та надбудови житлових кімнат в м.Виноградів, вул.Гандери, 37 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території громадської забудови для реконструкції лісопильного цеху під склад будівельних матеріалів в м.Виноградів, вул.Партизанська, 41 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території громадської забудови для реконструкції будівлі гаражу під магазин з надбудованими житловими кімнатами в м.Виноградів, вул.Комунальна, 44


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО   ОПРИЛЮДНЕННЯ звітів  про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) містобудівної документації ДОКУМЕНТАЦІЯ


Повідомлення про оприлюднення звітів  про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) містобудівної документації Громадські слухання  звітів (30.03.2021 р.) ДОКУМЕНТАЦІЯ Відбулось громадське обговорення (30.03.2021 р.)


Громадське обговорення щодо розгляду заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Виноградів, вул. Миру, б/н ЗАЯВА


Заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території (5.02.2021 р.) Звіти про стратегічну екологічну оцінку до детальних планів територій об’єктів торгівлі (19.02.2021 р.) Звіти про стратегічну екологічну оцінку до детальних планів територій (19.02.2021 р.) Громадське обговорення  детального плану території (29.01.2021 р.) Громадське обговорення   Заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території (5.02.2021 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у проєктах   містобудівної   документації (5.01.2021 р.)


2020 рік

Громадське обговорення  детального плану території (18.12.2020 р.)


Громадське обговорення заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту детального плану території (08.12.2020 р.) ЗАЯВА про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту детального плану території  громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування  торгово-розважального комплексу з будівлями торгівлі  в м.Виноградів, вул.І. Франка,  б/н (біля ЗДО №5)  Виноградівського району Закарпатської області Громадське обговорення  «Проєкту детального плану території  громадської та житлової забудови для будівництва  та обслуговування торгово-розважального комплексу  з будівлями торгівлі   в м.Виноградів, вул.Івана Франка,  б/н  (біля ЗДО №5) Виноградівського району Закарпатської області» ДОКУМЕНТАЦІЯ


Громадське обговорення  проєктів детального плану території  громадської та житлової забудови для будівництва  та обслуговування об’єктів торгівлі в м.Виноградів ДОКУМЕНТАЦІЯ


Громадське обговорення заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту детального плану території (01.12.2020 р.)   ЗАЯВА про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту детального плану території  громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі в м.Виноградів, вул. Івана Франка,  б/н (біля супермаркету Барва) Виноградівського району Закарпатської області. ЗАЯВА про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  проєкту детального плану території  громадської та житлової забудови для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі в м.Виноградів, вул. Івана Франка, б/н (навпроти ресторану «Парус») Виноградівського району Закарпатської області.


Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Виноградів, вул.Комунальна, б/н ДОКУМЕНТАЦІЯ


ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території громадської забудови реконструкції будівлі магазину промислових товарів під магазин промислових товарів та житлових квартир в м. Виноградів, вул. Комунальна, 13/А


Виноградівська  міська рада повідомляє про початок громадського обговорення (16.10.2020 р.) ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва торгового комплексу в м.Виноградів, вул. Копанська, б/н   ДОКУМЕНТАЦІЯ

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території громадської та житлової забудови для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з прибудованим магазин в м.Виноградів, вул. Пушкіна, 48

        ДОКУМЕНТАЦІЯ

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території громадської та житлової забудови для реконструкції частини житлового будинку  під вбудований продовольчий магазин в м.Виноградів, вул.Тюльпанів, 8/1      ДОКУМЕНТАЦІЯ


Громадське обговорення  Звітів про стратегічну екологічну оцінку та детальних планів територій (22.09.2020 р.) Повідомлення про початок громадського обговорення (08.09.2020р.)


Громадське обговорення  звіту стратегічної екологічної оцінки  та детального плану території (22.09.2020 р.)   Детальний план для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з вбудованими торгівельними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Комунальна,30


ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ для будівництва та обслуговування комплексу побутового обслуговування з торгівельними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Комунальна, 24

Графічне зображення детального плану території  для будівництва та обслуговування комплексу побутового обслуговування з торгівельними приміщеннями в м.Виноградів, вул.Комунальна,24

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ  для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м. Виноградів, вул. Персикова, 4-в

Графічне зображення детального плану території  для реконструкції частини житлового будинку під магазин в м.Виноградів вул.Персикова, 4-в

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ для будівництва та обслуговування складського приміщення м. Виноградів, вул. Комунальна, 20

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованим магазином в м. Виноградів, вул. Ягідна, 1/е

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ Для реконструкції ресторану «Колібрі» в м. Виноградів, вул. Миру, 4/1


Громадське обговорення заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території для будівництва індивідуальних житлових будинків та підприємств обслуговування в м.Виноградів,  в  районі  вул.Першотравнева (27.08.2020р.)


Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детальний план території


Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування Громадське обговорення (2.09.2020 р.) ФОТО


Громадське обговорення (27.08.2020 року)


Громадське обговорення (11.08.2020 року)


Громадське обговорення Звітів про стратегічну екологічну оцінку та детальних планів територій (21.07.2020 р.)

Громадське обговорення   детального плану території для реконструкції будівлі диспетчерської з добудовою торгівельних  та  офісних  приміщень (14.07.2020 р.).

Громадське обговорення Звіту по СЕО та детального плану території (14.07.2020 р.)


Громадське обговорення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки  до  детального плану території для реконструкції  кінотеатру «Промінь»  під торгово-розважальний   центр   з   магазином  продовольчих  та  непродовольчих товарів (7.07.2020р.).

Громадське обговорення (7.07.2020 р.)


Громадське обговорення звітів про стратегічну екологічну оцінку та детальних планів територій (14.07.2020р.)


ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детального плану території земельної ділянки для реконструкції кінотеатру «Промінь» під торгово-розважальний центр з магазином продовольчих та непродовольчих товарів на земельній ділянці площею 0,1896 га по вул. Шевченка, 8 м. Виноградів, Виноградівський район, Закарпатська область»


Громадське обговорення (23.06.2020 р.)


Громадське обговорення (09.06.2020 р.)

ЗАЯВА про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки детального  плану території  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул.Сечені, 36  в  м.Виноградів. 


Громадське обговорення (25.05.2020 р.)

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території  для реконструкції ресторану «Колібрі»  по  вул.Миру, 4/1  в  м.Виноградів.        

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для будівництва та обслуговування комплексу побутового обслуговування  з торгівельними приміщеннями по вул.Комунальна, 24  в  м.Виноградів.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для реконструкції частини житлового будинку під магазин по вул.Персикова, 4-в  в   м. Виноградів.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для будівництва та обслуговування складського приміщення по вул.Комунальна, 20   в   м.Виноградів.


        «Заяви про визначення  обсягу стратегічної екологічної оцінки  детального плану території  для  розміщення та експлуатації  будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій  в  м. Виноградів по вул.Меліоративна, б/н     Закарпатської  області»
Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (18.06.2019 р.) ТОВ «ОСНОВА ЕНЕРГО» реалізує  проект  будівництва  сонячної електростанції (30.05.2019 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (27.05.2019 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (16.04.2019 р.)  «Реконструкція елементів благоустрою території  прилеглої до будівлі поліклініки з влаштуванням  місць для паркування автотранспорту по вул. Миру  у  м.Виноградів»      «Реконструкція елементів благоустрою території прилеглої до будівлі  «ГРОНО-ТЕКС» по вул. Миру  у  м.Виноградів» ЗАСІДАННЯ (16.04.2019 р.)       ФОТО       ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (26.02.2019 р.)  Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (19.02.2019 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (12.02.2019 р.) Громадське обговорення щодо  врахування   громадських інтересів  у  проектах  містобудівної   документації (6.02.2019 р.)


2018 рік

Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (18.12.2018 р.)  Детальний  план  території  для  будівництва  міського  кладовища  та  підвідних інженерних  мереж по вул. Партизанській  в м. Виноградів ЗАСІДАННЯ (18.12.2918 р.)     ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (17.12.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (11.09.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (29.08.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів   у  проектах   містобудівної   документації (21.08.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (10.08.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (3.08.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (25.06.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (19.06.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (12.06.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (29.05.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (22.05.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (15.05.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів ​​у  проектах   містобудівної   документації (23.04.2018 р.)


Громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання  територіальних громад м. Виноградів та с. Букове у Виноградівську міську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Виноградів  (19.04.2018 р.)  ЗАСІДАННЯ (19.04.2018 р.)              ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (17.04.2018 р.) Громадське обговорення щодо  врахування громадських  інтересів у проектах  містобудівної  документації (19.03.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування  громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (12.03.2018 р.)


Громадські слухання (розгляд проекту Порядку розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення (МАФи) для здійснення підприємницької діяльності у м.Виноградів) – 28.02.2018 р. ЗАСІДАННЯ (28.02.2018 р.)  ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної  документації (20.02.2018 р.) ЗАСІДАННЯ (20.02.2018 р.)       ФОТО


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (26.01.2018 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (05.01.2018 р.)


2017 рік

Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (19.12.2017 р.) ЗАСІДАННЯ (19.12.2017 р.)          ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (12.12.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (8.12.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (14.11.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (10.11.2017 р.)


Громадські слухання по питанню погодження проекту договору про співпрацю Виноградівської міської та Буківської сільської рад 30.11.2017 р.) ЗАСІДАННЯ (30.11.2017 р.)       ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (13.10. 2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (3.10.2017 р.)


Громадське обговорення пропозицій щодо  добровільного об’єднання територіальних громад (27.09.2017 р.) ЗАСІДАННЯ (27.09.2017 р.)       ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (12.09.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (22.08.2017 р.) ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ       ЗАСІДАННЯ (22.08.2017 р.)      ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (15.08.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (8.08.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (1.08.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (11.07.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації «Історико-архітектурний опорний план міста Виноградів» ПРОЕКТ (03.07.2017) охоронних зон ЗАСІДАННЯ (3.07.2017 р.)      ФОТО


Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (9.06.2017 р.) Громадське обговорення  щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (19.06.2017 р.) Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (15.05.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (10.05.2017 р.)  ЗАСІДАННЯ (10.05.2917)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (19.04.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (11.04.2017 р.)  ЗАСІДАННЯ (11.04.2017)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів у  проектах   містобудівної   документації (04.04.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної  документації (21.03.2017 р.)  ЗАСІДАННЯ 21.03.2017


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (6.03.2017 р.) Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (27.02.2017 р.)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (21.02.2017 р.)  ЗАСІДАННЯ (21.02.2017)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (14.02.2017)  ЗАСІДАННЯ (14.02.2017)


Громадське обговорення щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах    містобудівної документації (27.01.2017) ЗАСІДАННЯ (27.01.2017)


Громадські слухання щодо врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (6.12.2016)                                            ЗАСІДАННЯ (6.12.2016)   


Громадське обговорення  Проекту зонування міста Виноградів (2.09.2016) Громадські  слухання