Головне меню

Повідомлення про оприлюднення переліку вулиць та провулків, які згідно вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» підлягають перейменуванню

Повна назва документа:

Перелік вулиць та провулків, які згідно вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» підлягають перейменуванню.

Орган, що прийматиме рішення про внесення на розгляд ради рішення про найменування (перейменування) об’єкта (наприклад, вулиці) та подає на розгляд ради всі необхідні документи.

Виконавчий комітет Виноградівської міської ради (meriya1@vin-rada.gov.ua)

Процедура громадського обговорення
Дата початку та строки здійснення процедури

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», громадське обговорення переліку вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню розпочато з дня їх оприлюднення а саме: 01 червня 2022 року на сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua) та триватиме до 01 серпня 2022 року.

Способи участі громадськості

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до переліку вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду комісії. За результатами розгляду комісія враховує одержані зауваження або вмотивованого їх відхилення.

Ознайомлення

з переліком вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню та отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Виноградів, вул. Миру, 38/а, перший поверх, каб. 1.
З метою ознайомлення перелік вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню, оприлюднено на сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua/).

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Зауваження і пропозиції до переліку вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню, подаються до Виноградівської міської ради на адресу: м. Виноградів, пл. Миру, 5 або на електронну адресу: ar_vin@ukr.net.

Строк подання зауважень і пропозицій

Становить 2 місяці – тобто до 01 серпня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти