Головне меню

Сьогодні, 29 вересня 2022 р., відбулось планове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Степан Бочкай.

Під час засідання було розглянуто та проголосовано ряд питань порядку денного, зокрема:

– про стан готовності господарського комплексу та комунальних установ Виноградівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років,

– затверджено заходи з виконання Правил благоустрою території Виноградівської міської територіальної громад,

– прийнято ряд цільових програм.

У ході засідання проголосовано питання щодо організації безоплатного харчування та встановлення плати за харчування в закладах освіти громади на 2022 р. (в новій редакції).

Прийнятим рішенням затверджені тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Виноградівська районна лікарня» та на послуги централізованого водопостачання і централізованого водовідведення.

Члени виконавчого комітету погодили перейменування вулиць міста та населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади з подальшим затвердженням рішення на черговій сесії міської ради.

Надано дозволи, зокрема:
– на розміщення «точок доступу» до мережі інтернет шляхом безпровідного підключення та безкоштовного використання на певних територіях населених пунктів громади та нашого міста;

– на видалення сухостійних та аварійно-небезпечних дерев на підставі акту обстеження зелених насаджень, складеного комісією по виявленню сухостійних та аварійно-небезпечних дерев на території м.Виноградів.

Також у ході засідання розглянуто та прийнято ряд рішень, направлених на забезпечення та дотримання прав дитини.

Довнесено до порядку денного та проголосовано питання про демонтаж частини меморіального комплексу партизанам-підпільникам та воїнам-визволителям: скульптури воїна і партизана на площі Миру в м. Виноградів.

 

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти