Головне меню

Виноградівська міська рада  разом із активною молоддю громади розпочинає роботу по розробці Програми підтримки молоді у громаді.

Днями у Виноградівській міській раді відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми сприяння розвитку молоді у Виноградівській міській територіальній громаді, що була створена у рамках проєкту “Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді”, що реалізується БФ “Центр громадських ініціатив” у тісній співпраці  із Виноградівською міською радою.

До складу робочої групи увійшли представники відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури і туризму, юридичного відділу міської ради, депутати міської ради та молодь.

У ході засідання учасники обговорили загальні підходи до формування цільових програм, розглянули сфери, які можуть бути охоплені даною програмою підтримки молоді у громаді.

Члени робочої групи визначили завдання, над яким працюватимуть до наступного засідання.

Дана публікація підготовлена в рамках проєкту “Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді”, що реалізується БФ “Центр громадських ініціатив” та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID “ГОВЕРЛА”. Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти