20 жовтня 2022 р. у Виноградівській міській раді пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі членів комісії та запрошених.

На початку засідання заступник міського голови Василь Тесличко ознайомив присутніх з планом-тематикою засідання комісії.

Начальник служби у справах дітей міської ради Єва Беланинець інформувала присутніх щодо клопотань та заяв, що надійшли до служби у справах дітей.

У ході засідання були заслухані клопотання та заяви, що надійшли до служби протягом поточного місяця.

Члени комісії та запрошені брали активну участь в обговоренні питань та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.Були детально з’ясовані факти та обставини по кожному питанню окремо.

Таким чином, під час засідання були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства:

– про встановлення графіка зустрічей з дітьми (3);
– про визначення місця проживання дітей (6);
– про надання дозволу на вчинення правочинів (4);
– питання щодо забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду.