Сьогодні, 13 травня 2022 р., під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання комісії, у якій взяли участь члени комісії та запрошені, виносилися питання, які стосувалися встановлення графіка зустрічей з дитиною, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини. Комісією також розглянуто питання продовження терміну перебування дитини в патронатній сім᾿ї, поновлення батьківських прав та перегляд рішення органу опіки та піклування.

Під час засідання, комісією розглянуто 6 справ, які попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей міської ради.

За результатами засідання комісією прийняті рішення, які спрямовані на захист прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.