Сьогодні, 24 вересня 2021 р., у Виноградівській міській раді під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулось планове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 18 питань порядку денного.

Зокрема, члени виконавчого комітету розглянули питання: про стан готовності господарського комплексу та комунальних установ Виноградівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років; затвердили склад суб’єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; прийняли ряд рішень спрямованих на захист прав та інтересів дітей; встановили пріоритети на місця розміщення зовнішньої реклами; надали  дозвіл  на  вирубку та обрізування зелених насаджень; погодили клопотання на отримання цільового пільгового кредиту та проголосували за інші питання.