Головне меню
Сьогодні, 29.07.2021 р., у у великому залі засідань Виноградівської міської ради відбулось засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто та проголосовано понад 20 питань порядку денного.
Зокрема, члени виконкому прийняли до відома інформацію щодо виконання бюджету Виноградівської міської територіальної громади за I півріччя 2021 року, надали дозвіл на розміщення дитячого майданчика у с.Підвиноградів, відтермінували розгляд питання «Про реалізацію спільного Проєкту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”, надали дозвіл на розміщення об’єктів тимчасової виїзної (виносної) торгівлі в м. Виноградів і на облаштування відкритого літнього майданчика тарозглянули інші питання порядку денного.
Наприкінці засідання в.о. міського голови Адальберт Сверенко привітав з сьогоднішнім днем народження члена виконавчого комітету Дрошковці Тетяну Юріївну, яке співпало з днем засідання.
Приємно відзначити, що Тетяна Юріївна тричі обиралась депутатом Виноградівської міської ради (2006 р., 2010 р., 2015 р.), була головою фракції та проводила плідну депутатську діяльність, а зараз є активним членом виконавчого комітету.
Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти