Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав універсальні екскаватори-навантажувачі громадам-партнеркам – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Техніку в рамках співпраці нашої громади з проєктом USAID “Говерла” отримало Виноградівське ВУЖКГ. Цей екскаватор є досить потужним і функціональним, що значно розширює сфери його експлуатації.

Співпраця Виноградівської міської ради та проєкту USAID “ГОВЕРЛА” дає можливість громаді оперативно вирішувати питання з ліквідації надзвичайних ситуацій. Так, мініекскаватор-навантажувач з навісним обладнанням  виконує аварійно-відновлювальні роботи на міських мережах централізованого водопостачання та водовідведення.

Це – ліквідація прориву магістрального водопроводу по вул. Персиковій в м. Виноградів, який забезпечує водопостачанням ціле місто.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/cifra/vin-rada.gov.ua/www:/home/cifra/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/cifra/vin-rada.gov.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2126