Сьогодні, 2.02.2021 р., депутати Виноградівської міської ради зібрались на 3-тю позачергову сесію міської ради, на якій було присутньо  28 депутатів із 34 обраних.

До порядку денного було винесено 6 питань, зокрема, про створення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою; відділу комунального майна територіальної громади, Служби у справах дітей, затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг та інші питання.

Після голосування за порядок денний та регламенту роботи сесії депутати приступили до роботи.

Члени депутатської групи «Нова громада» озвучили свої поправки до Положень про відділи, зокрема, у пункті щодо призначення на посаду керівників на конкурсній основі.

Для проведення конструктивного діалогу в терміновому порядку міський голова Степан Бочкай запропонував головам депутатських фракційпровести консультації з питань порядку денного.

Свою роботу міські депутати продовжать  сьогодні о 16-ій  годині.