Головне меню

Сьогодні, 25 липня 2022 р.,  під головуванням міського голови Степана Бочкая за участі першого заступника міського голови Адальберта Сверенка, представників Берегівського районного управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області, Виноградівського відділення поліції, старост старостинських округів Виноградівської міської ради пройшла нарада на якій обговорили пріоритетні заходи з організації протидії пожежам у природних екосистемах на території Виноградівської територіальної громади.

У ході наради були розглянуті питання стану пожежної безпеки в населених пунктах Виноградівської територіальної громади та готовності сил і засобів під час виконання завдань із протидії пожежам у природних екосистемах, облаштування пожежних водойм в населених пунктах, які безпосередньо розташовані у населених пунктах.

Як інформували представники ДСНС України, з початку року на території Берегівського району виникло 400 пожеж, із них – 135 пожеж на території Виноградівської територіальної громади, 129 з яких у екосистемах.

Надзвичайники закликали громадян негайно припинити палити сміття на власних обійстях і сухостій, організувати у кожному дворогосподарстві первинні засоби пожежогасіння, привести у відповідність пожежні резервуари на території кожного населеного пункту.

«Наголошую на необхідності максимальної взаємодії органів місцевого самоврядування, представників ДСНС України у Закарпатській області, поліції, щодо недопущення пожеж в природних екосистемах. Наше спільне першочергове завдання  – провести дієві заходи, направлені на недопущення утворення пожеж у екосистемах. Нехтування простих правил пожежної безпеки  може призвести до розповсюдження вогню і на приватний сектор, що створює загрозу для безпеки громадян», – зауважив Степан Бочкай.

В результаті розгляду питань, прийнято ряд рішень, спрямованих на активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо правил пожежної безпеки у природних екосистемах, посиленні нагляду за станом пожежної безпеки на території Виноградівської територіальної громади, спрямуванні сил та засобів на оперативну ліквідацію можливих пожеж.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти