Головне меню

Відбулась 14-та сесія Виноградівської міської ради, на якій були присутні 22 депутати із 26 обраних, а також  учасники бойових дій в зоні АТО – члени ГО  «Ветерани бойових дій Виноградівщини» та ГО «Союз ветеранів АТО, волонтерів «Патріот».

            Першим питанням порядку денного було затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад. Виноградівські депутати підтримали ініціативу Буківської сільської ради щодо добровільного об’єднання  територіальних громад с. Букове і м. Виноградів з адміністративним центром у м. Виноградів і своїм рішенням дали старт громадському обговоренню. Таке об’єднання для нашого міста дасть ряд  переваг, в т. ч. весь спектр повноважень, які мають міста обласного значення.

            Проголосували депутати за внесення  змін у бюджет, до плану природоохоронних заходів і ряд інших важливих питань, що стосуються життєдіяльності міста.

            Увага до 14-ої сесії міської ради з боку громадськості та учасників АТО була прикута у зв’язку з затвердженням детальних планів територій та наступним виділенням і розподілом земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків згідно заяв учасників бойових дій, які були подані до міської ради.  

            Міський голова Степан Бочкай звернувся до учасників АТО і членів громадських організацій, присутніх на засіданні сесії, та дав їм роз’яснення з цього актуального питання:

  • Сьогодні ми всім депутатським корпусом прийняли важливі рішення: затвердили детальні плани територій і зарезервували вільні земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, а саме по мікрорайонах: район вул.Першотравневої – 30  земельних ділянок, район вул.Лермонтова – 70, район вул Лейзмана-Кривуляка – 69, район вул.Герцена – 70  земельних ділянок. Будемо надавати вільні земельні ділянки на території м. Виноградів під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Виноградів. Розподіл ділянок буде здійснюватися за принципом жеребкування, яке проводе комісія, до складу якої увійдуть працівники міської ради, представники  постійних депутатських комісій та громадських організацій. Міська влада  виступає за прозорий розподіл, тож жеребкування пройде до  1 грудня 2017 р.  за участі самих учасників АТО, у присутності представників громадських організацій та засобів масової інформації.

            Виноградівські депутати  також прийняли звернення до Президента України і Верховної Ради щодо підтримки законопроектів №5561 та №5562 (розмитнення автомобілів).

            Депутати, працівники міської ради та присутні на засіданні сесії учасники АТО фінансово підтримали чергову акцію громадського благодійного фонду «Виноградів», який збирає кошти на лікування 6-річного городянина Давида Кукуля. Зібрана сума склала 4.500 грн. і 5 євро, які були передані родині хлопчика.

Виноградівська міська рада

ФОТО засідання 14-ої сесії міської ради

Архіви
Урядові сайти