Головне меню

 

Сьогодні, 24 вересня вперше в нашому місті Виноградів відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського відкритого турніру з боксу, який відбувався з нагоди відзначення першої річниці боксерського клубу «Нокаут».

Даний захід об’єднав навколо себе юних боксерів та їх тренерів не тільки з Закарпаття, а й Київщини, Рівенщини, Житомирщини та інших куточків України. Загалом на турнір з боксу з’їхалось біля двохсот учасників.

З вітальним словом до учасників заходу виступили помічник-консультант народного депутата України Ігор Вантюх, заступник міського голови Віталій Любка, які побажали всім присутнім отримати незабутні емоції і задоволення від турніру, а учасникам продемонструвати високий рівень майстерності, мужності та волі до перемоги.

 

         Під час урочистого відкриття турніру керівник боксерського клубу «Нокаут» Людмила Сворень висловила вдячність народному депутату України Владіславу Поляку за постійну співпрацю та допомогу у проведенні даного заходу і вручила ряд подяк організаторам за вагомий внесок в організацію Всеукраїнського відкритого турніру з боксу та підтримку боксерського спорту в регіоні.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти