Головне меню

23 вересня напередодні засідання 7-ої сесії Виноградівської міської ради VІІІ скликання відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії – Фурман Р.М.). Участь у роботі комісії також взяли члени постійної комісії, перший заступник міського голови Адальберт Сверенко та начальники відділів виконавчого комітету, які інформували з питань, внесених до розгляду.

На засіданні комісією розглянуто ряд питаннь порядку денного, серед яких: затвердження Програми фінансової підтримки реформованого друкованого засобу масової інформації ТОВ РРВК «Новини Виноградівщини» на 2021 рік; внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2020 р. № 29 «Про бюджет Виноградівської міської територіальної  громади  на 2021 рік» (зі  змінами від 02.02.2021 р., 25.03.2021 р., 03.06.2021 р.,14.07.2021р.); затвердження прогнозу бюджету Виноградівської міської територіальної громади  на 2022-2024 роки.

Додатково членами постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку схвалено пропозицію щодо включення до питань порядку денного 7-ої сесії Виноградівської міської ради питання «Створення сектору соціального захисту населення Виноградівської міської ради та затвердження Положення».

Також сьогодні, у рамках підготовки до 7-ої сесії Виноградівської міської ради засідала постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва. Під час засідання, після розгляду питання порядку денного членами комісії одноголосно схвалено питання щодо передачі дорожніх знаків на баланс Виноградівському ВУЖКГ.

 На сьогоднішніх засіданнях депутати опрацювали всі проекти рішень, отримали відповіді на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд чергової сесії.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти