Завершено прийом проєктів для участі у Громадському бюджеті територіальної громади міста Виноградів у 2020 році.

До Виноградівської міської ради їх поступило 11, серед яких два  великі проєкти: скейт-парк «Севлюш», «Встановлення пам’ятного знаку «Севлюш» та 9 малих проєктів: «Мій двір – моя гордість!», «Виготовлення рекламно-інформаційного буклету «Вісім родзинок міста Виноградів», «Розробка, виготовлення та розповсюдження «Туристичної карти м.Виноградів», «Оновлення адресних табличок будинків», «Зручний тротуар», «Встановлення тумб оголошень з вмонтованими урнами для збору паперової макулатури», «Ігровий майданчик для дітей з обмеженими фізичними можливостями», «Постійно діюча виставка дитячих малюнків «Світ очима дітей» та малий проєкт із співфінансуванням ТОВ «Солар Енерджі Еволюшн» – мала архітектурна форма «Автономна станція для підзарядки мобільних пристроїв «Solar Тree».

Всі зареєстровані проєкти спрямовані на покращення благоустрою та інфраструктури міста, розвитку туристичної галузі, поліпшення комфорту проживання мешканців і естетичного вигляду міста та впровадження сучасних інновацій.

Наступні етапи реалізації Громадського бюджету  територіальної громади м. Виноградів: розгляд проєктів на засіданні Координаційної ради, публічне обговорення проєктів (громадські слухання) та етап голосування відбудуться після завершення обмежувальних заходів (карантину) щодо  запобігання   поширенню  на  території   міста Виноградів коронавірусу COVID-19, про що Виноградівською міською радою буде повідомлено додатково.