Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області 6.04.2023 р. – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Про ускладнення погодних умов по території Закарпатської області 6.04.2023 р.

Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, у зв’язку з проходженням фронтального розділу через територію Закарпатської області протягом доби 6 квітня очікується погіршення погодних умов. Передбачаються опади у вигляді мокрого снігу, в горах – снігу, на низовині подекуди з дощем.

Температура повітря вночі 0 -5°, на високогір’ї до 9° морозу, вдень 0 -5° тепла, на високогір’ї 0 -5° морозу.

Вночі та вранці на більшій частині території області та в м. Ужгород на поверхні ґрунту та в повітрі заморозки 0 -5° морозу (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Вранці та вдень у горах місцями слабка хуртовина, на гірських ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Погіршення видимості в опадах до 1-3 км, подекуди 500-1000 м. Такі погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, заморозки будуть критичними для ранньоквітучих сортів плодових (абрикоси, персики).