Засідання комісії з питань захисту прав дитини – Виноградівська міська рада Закарпатської області

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 20 червня 2023 р., у Виноградівській  міській раді відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

З планом-тематикою засідання членів комісїі ознайомив заступник міського голови Василь Тесличко.

Інформували присутніх начальник служби у справах дітей Єва Беланинець та головний спеціаліст служби у справах дітей Маріанна Палінчак.

У ході засідання розглянуто було заслухано заявників і членів комісії та прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей:

– про визначення місця проживання дитини (6);

– про позбавлення батьківських прав (5);

– про встановлення графіку зустрічі з дитиною (2);

– про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням;
– про надання дозволу на вчинення правочинів (2).

Останнім рішенням порядку денного затверджено індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування (15 дітей в дитячі будинки сімейного типу і прийомні сім’ї, 4 дітей під опікою/піклуванням, 4 дітей в закладах інституційного догляду).